Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

18.03.2026 r.

06.03 w Naszym Przedszkolu upłynął w radosnej i serdecznej atmosferze za sprawą obchodów Dnia Kobiet. Chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia oraz wręczyli drobne upominki, wywołując wiele uśmiechów. Nie zabrakło także wspólnych zabaw i rozmów o życzliwości oraz szacunku. To był bardzo miły i wyjątkowy dzień!

Najnowsze wieściAktualności w grupie