Tydzień Zdrowia

Tydzień Zdrowia

04.05.2026 r.

Od 27.04 do 30.04 realizowaliśmy projekt „Tydzień Zdrowia”, udowadniając, że dbanie o siebie to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim świetna zabawa. Każdy dzień stawiał przed nami inne, ciekawe wyzwania! Łączyliśmy naukę o uczuciach z radosną gimnastyką. Samodzielnie przygotowaliśmy pyszne i kolorowe kanapki pełne witamin. Rozmawialiśmy o tym, dlaczego picie wody jest kluczowe dla naszego organizmu. Udowodniliśmy, że kreatywne gry z rówieśnikami są o wiele ciekawsze niż tablet czy telewizor!

Najnowsze wieściAktualności w grupie