Pożegnanie 6-latków

18.06.2022 r.

Grupa Żabki i Witaminki

9 i 10 czerwca odbyły się ,,Uroczystości Zakończenia Przedszkola”.
Dzieci 6 – letnie z grup IV Żabki i VII Witamini żegnały się ze swoimi paniami i personelem. Starszaki poprzez występ
podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu.
Dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi.
Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i udali się na pczęstunek.
Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczyciela i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom.
Całe spotkanie dostarczyło wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.
Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

Najnowsze wieściAktualności w grupie