Nabór 2022/2023

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DLA RODZICÓW 3 LATKÓW

1. Karty do iPRZEDSZKOLE są do nabycia w gabinecie dyrektora. Od 1 września u nauczycieli w grupach (koszt 15 zł). Kartę należy przypisać do danego dziecka logując się na stronę podaną w zakładce iprzedszkole.

2. Podział dzieci na grupy znajduje się na tablicy głównej przy wejściu do przedszkola. Grupa nr IV funkcjonuje w godz. 7:30-15:00, nauczyciel: mgr Sławomira Kłosek- Kuchta, Grupa nr X funkcjonuje w godz. 7:00-16:00. nauczyciele: mgr Marzena Mądry, mgr Katarzyna Dudek. W pozostałych godzinach dzieci przebywają w innych salach (informacja na tablicy głównej).

3. Informacja na temat opłat za przedszkole znajduje się w zakładce: informacje dla rodziców

4. Na dzień 1 września dzieci przynoszą ze sobą tylko kapcie i worek z ubraniami na przebranie. Rodzice, którzy nie przynieśli upoważnień do odbioru dziecka na spotkania adaptacyjne, dostarczają dokument 1 września rano.

5. Nie zgłaszamy nieobecności dziecka w przedszkolu- TYLKO SPÓŹNIENIA

6. Przyprowadzając i odbierając dziecko z przedszkola, należy odbić kartę przy czytniku.

7. W przypadku nie odebrania karty/ nie przypisania jej do dziecka do dnia 1 września, należy wpisać godzinę przyjścia i odbioru dziecka na liście znajdującej się w sali.

Załączniki: