O nas

Nasze Przedszkole powstało w 2009 r. Obecnie mamy 10 oddziałów, w których codziennie ciekawe przygody przeżywa 250 przedszkolaków. Sale w przedszkolu są nowoczesne, przestronne, nasłonecznione a wyposażenie dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci.

Posiadamy własny fikoland, gabinet logopedyczny, plac zabaw i przepiękny zimowy ogród.

Wykwalifikowana kadra dba zarówno o bezpieczeństwo dzieci jak i o ich wszechstronny rozwój. Dzieci biorą udział w wielu programach, projektach i zajęciach dodatkowych, uczą się języka angielskiego. Duży nacisk kładziemy na wychowanie do wartości, samodzielność, kulturę, odpowiedzialność i obowiązkowość, współpracę w grupie, wytrwałość w dążeniu do celu oraz szacunek do ludzi.

Nabycie tych umiejętności w przedszkolu jest niezwykle ważne i zaprocentuje w przyszłości "bo jakie początki, takie będzie wszystko…"