PRZERWA WAKACYJNA

Przypominamy, że w lipcu 2024 nasze przedszkole jest zamknięte. Do 31 maja 2024 odbywają się zapisy do przedszkola zastępczego na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Kartę zapisu można pobrać u nauczycieli w grupie i wypełnioną (dokładnie wszystkie pola i zgody) zostawić również u nauczycieli. Po 31 maja dostaniecie Państwo informację o zakwalifikowaniu się do przedszkola zastępczego oraz informację o opłatach. W związku z tym, że okres wakacyjny to czas remontów w placówkach oraz z uwagi na braki kadrowe, prosimy o przemyślane deklaracje (w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci, których oboje rodzice pracują).

Na miesiąc sierpień 2024 w naszym przedszkolu również obowiązują zapisy u nauczycieli w grupie (termin do 14 czerwca 2024)

Na tablicy ogłoszeń w przedszkolu oraz na dole w załacznikach zanjduje się zarzadzenie dyrektora oraz zasady przyjmowania dzieci na okres wakacyjny.

Załączniki: